مزایای استفاده از قفل دیجیتال

 دستگیره دیجیتال

 

 

 

 

 

 

اگر شما تصمیم دارید برای منزل خود یک قفل دیجیتال تهیه کنید مزایای زیر را در نظر بگیرید:

- با نصب قفل دیجیتال بر روی درب منزل خود دیگر مشکلی بابت سپردن کلید های منزل خود به فرزندان کم سن سال و یا افراد مسن و نگرانی بابت گم کردن کلید های منزل و یا ماندن پشت درب را نخواهید داشت.

با شناسایی اثرانگشت این افراد به قفل دیگر شما نگرانی گم شدن کلید های منزل خود و قفل کردن درب منزل را نخواهید داشت.

 

 

- تا به حال برای شما پیش آماده که در خارج از منزل باشید و نیازی ضروری به وسیله در داخل خانه داشته باشید و مجبور شوید کار خود را رها کنید و به منزل برگردید با داشتن قفل دیجیتال شما میتوانید رمز قفل خود را به شخصی مورد اطمینان بدهید تا آن شخص کار شما را انجام دهد و بعد از برگشت به خانه رمز مورد نظر را از کار بیندازید.

اگر در تعطیلات به سر می برید دیگر نیازی نیست کلیدهای منزل خود را به افرادی مانند باغبان، پرستار ... برای انجام کارهای ضروری خود بدهید شما میتوانید برای این اشخاص برای مدت زمان و حتی ساعت های محدودی از شبانه روز اجازه دسترسی به قفل را بدهید تا کارهای ضروری شما را در غیاب شما انجام دهند و دیگر نگران تکثیر کلید های منزل خود و سوء استفاده از آن ها نخواهید بود.

 

 

 

  - هیچ شخصی دوست ندارد کلید های منزل خود را گم کند.از دست دادن کلیدهای درب باعث کاهش امنیت منزل میشود زیرا هر شخصی که به کلید ها دسترسی داشته باشد میتواند به راحتی درب منزل شما را باز کند پس شما مجبورید بعد از هربار گم کردن کلیدهای منزل قفل درب منزل خود را عوض کنید. استفاده از قفل های سنتی باعث میشود تا صاحب خانه تعداد متعددی از کلید های منزل خود را تکثیر کند و به اعضای خانواده بدهد و این باعث بالاتر رفتن درصد مفقود شدن کلیدهای خانه میشود.

ولی در صورت استفاده از قفل های دیجیتال اگر حتی کارت rfid شما هم گم شود میتوانید بدون نیاز به هیچ فرد متخصصی کارت مفقودشده را در زمانی بسیار کوتاه از کار بیندازید.

 

 

 

- استفاده از قفل های دیجیتال باعث راحتی در عبور و مرور شما میشود. آیا تا به حال برای شما پیش آمده در حالی که وسایل زیادی در دست خود دارید و میخواهید درب منزل خود را باز کنید؟ یا میخواهید هر چه سریعتر وارد منرل شوید و کلید خود را پیدا نمیکنید؟ با نصب قفل های دیجیتال عبور و مرو شما به راحتی و سرعت انجام خواهد گرفت.

 

 

 

- با جایگزینی قفل های دیجیتال بجای قفل های سنتی یک راه امن برای ورود رمز شما میباشد، رمز شما کلید شماست و این کلید در امنترین مکان یعنی در ذهن شما میباشد. در صورت نیار میتوانید رمز خود را به راحتی تغییر دهید و نیاز به هیچ فرد متخصصی هم ندارید. در صورتی که شخصی چندین بار رمز اشتباه به قفل بدهد آلارم قفل به صدا در می آید.

 

 

- استفاده از قفل های سنتی باعث کاهش امنیت منزل میشود زیرا به راحتی میتوان باشکستن قفل یا استفاده از شاه کلیدها درب را باز کرد و وارد منزل شد، ولی قفل های دیجیتال با داشتن سیستم امنیتی پیشرفته مانند سیستم ضد سرقت،سیستم ضد شوک،سیستم اعلان حریق، قفل ضد دیلم،سیستم ضد هک ... به هیچ روشی نمیتوان قفل را باز کرد و به منزل دسترسی پیدا کرد.

 

 

 

 

قفل دیجیتال سامسونگ    قفل دیجیتال گیت من     قفل دیجیتال میلر    قفل دیجیتال کلاسیک    قفل دیجیتال آی کی    قفل دیجیتال های وان

قفل الکترونیکی درب - قفل الکترونیکی - قیمت قفل الکترونیکی - قفل دیجیتال - قفل دیجیتالی - مزایای استفاده از قفل دیجیتال - قفل دیجیتال آرین سیف - قیمت قفل دیجیتال - قفل کارتی - قفل الکترونیکی سامسونگ - قفل اثرانگشتی - نصب قفل دیجیتال

 

درباره آرین سیف

امروزه پیشرفت تکنولوژی و استفاده از فناوری های نوین در عرصه های مختلف زندگی بشری این شرکت را بر آن داشت تا بتواند با بهرگیری از تکنولوژی برتر روز دنیا محصولی با کیفیت مطابق با فرهنگ و سلیقه ایرانی به مردم عزیز کشورمان عرضه نماید.شرکت آرین سیف وارد کننده قفل دیجیتال سامسونگ،قفل الکترونیکی گیت من،قفل هوشمند های وان و قفل رمزی میلر از کره جنوبی می باشد.

تماس با ما

تهران - جنت آباد - خیابان والفجر - خیابان سازمان آب - ساختمان صدرا - واحد2
021-44176403
  09380213003

مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

دستگیره دیجیتال  قفل هوشمند  قفل الکترونیکی  قفل دیجیتال