قفل دیجیتال چیست

 قفل دیجیتال

 

چرا شما نیاز به قفل دیجیتال دارید؟

شما نگران گم کردن یا جا گذاشتن کلید های خود هستید؟

آیا از حمل پردردسر کلیدها خسته شده اید؟

آیا شما نگران امنیت منزل خود هستید؟...

 

قطعا برای هر شخصی پیش آمده که به دلیل مشغله های فکری کلـید های منزل یا محـل کار خود را فرامـوش کند یا در حـالتی بدتر کلید های خود را گم کند که در این

صورت شما نیاز به یک کلید ساز برای باز کردن درب دارید، که باعث هزینه در وقت و هزینه های مادی مانند هزینه تعویض قفل، توپی قفل یا تعویض درب منزل را متحمل می شوید.

 

با استفاده از قفل های دیجیتال درب تمام این مشکلات به راحتی حل می شود و شما برای ورود به منزل خود دیگر به کلید نیازی ندارید.

 قفل دیجیتال

قفل دیجیتال چیست؟

قفل دیجیتال درب محصولی است که به شما اجازه می دهد که، ورود و خروجی آسان بدون نیاز به کلیدهای سنتی داشته باشید. در عوض با استفاده از یکی از روش های زیر می توانید در را باز کنید:

با وسیله رمز عبور شخصی،کارت، اثر انگشت، اپلیکیشن موبایل یا ریموت کنترل.

 

راحتی در عبور و مرور، زیبایی و مقاومت این قفل ها مثال زدنی است.

قفل های دیجیتال میتوانند بهترین کمک برای کودکان و بهترین خدمت برای سالمندان باشند.

 

 قفل دیجیتال چیست

امکانات قفل دیجیتال؟

 

 - با وجود قفل دیجیتال شما دیگر نگران قفل کردن درب منزل خود نباشید، قفل چند ثانیه بعد از بسته شدن درب به صورت خودکار قفل می شود.

 

- نگران گم کردن کارت های rf  خود نباشد چون به راحتی و در عرض چند ثانیه می توانید کارت گم شده را از کار بیندازید.

 

- با وجود قفل دیجیتال دیگر نیازی به حمل پردردسر کلیدها ندارید.کلید شما کد شماست و کد شما در امن ترین مکان یعنی در ذهن شما می باشد.

 

- به علت وجود دو صفحه فلزی محکم و بزرگی که زیر صفحات داخلی و خارجی قفل را پوشش می دهد و با پیچ کاملا به یکدیگر کلاف می شوند، مقاومت درب، در قسمت قفل چندین برابر می شود در صورتی که در قفل های معمولی دقیقا ضعف در این ناحیه می باشد.

 

- در صورتی که شخصی به قفل یا درب ضربه بزند یا رمز یا کارت غیر مجاز به دستگاه وارد کند دستگاه شروع به آلارم دادن می کند و سیستم ورود قطع می شود.

 

- در صورت وارد کردن برق غیر مجاز به دستگاه قفل شروع به آلارم دادن می کند و سیستم ورود قطع می شود (تمامی قفل های دیجیتال آرین سیف از برندهای معتبر جهانی می باشد و مجهز به سیستم ضد شوک می باشد در صورتی که قفل دیجیتالی مجهز به این سیستم نباشد با وارد کردن برق با ولتاژ بالا درب به راحتی باز شده و قفل از کار خواهد افتاد)

 

- قفل های دیجیتال مجهز به سنسور اعلان حریق می باشند. در صورت بالا رفتن دما داخل منزل دستگاه شروع به آلارم دادن کرده و شما را مطلع می کند.

 

- قفل های دیجیتال مجهز به سیستم های امنیتی پیشرفته مانند سیستم ضد سرقت، سیستم ورودی دوبل (باز کردن قفل به صورت ترکیبی رمز+اثر انگشت)، اعلان خروج( در صورت باز کردن قفل از داخل دستگاه آلارم می دهد)، قفل کودک، قفل مسافرت(قفل شدن دستگیره از دو طرف)، تابع خیالی(مشخص نشدن رمز عبوری)، هشدار باز بودن قفل...

 قفل دیجیتال چیست

- کارت های قفل دیجیتال بسیار سبک و کوچک هستند برخی از این مدل کارت ها را می توانید به موبایل خود چسبانده و استفاده کنید.

 

- شما می توانید کارت های مترو و یا کارت های rf  را به قفل شناسایی کنید.

 

- برق دستگاه به وسیله باطری قلمی تامیین می شود که در صورت اتمام باطری دستگاه قفل دیجیتال به شما آلارم می دهد.در صورت اتمام باطری می توانید با یک باطری کتابی 9 ولت برق دستگاه را تامین کنید.

 

- شما می توانید قفل های دیجیتال را جایگزین قفل های سنتی کرده و از امکانات و مزایای قفل های هوشمند برخودار شوید. این نوع قفل ها بر روی انواع درب های چوبی و ضد سرقت قابلیت نصب را دارند.

 

قفل دیجیتال 

 

اگر شما و خانواده خود دیگر نمی خواهید نگران گم کردن کلید های خود باشد راه حل قفل دیجیتال می باشد.

با وجود قفل های دیجیتال شما دیگر نیازی به کلید ندارید کلید شما کد شما، اثر انگشت شما و یا کارت شما می باشد.

با وجود سیستم های امنیتی پیشرفته ای که بر روی این مدل قفل های دیجیتال سوار شده است این محصولات به نوعی نگهبان منزل یا محل کار شما محسوب می شوند.

این محصولات علاوه بر امنیت باعث سهولت در عبور و مرور و باعث جلوه دادن به ساختمان های مدرن امروزی می شود.

 قفل دیجیتال جایگزین بسیار مناسبی برای قفل های سنتی می باشد. در قفل های سنتی در صورت گم کردن کلید منزل خود شما باید قفل خود را تعویض کنید چون اگر کلید گم شده، دسته هر شخصی باشد به راحتی میتواند وارد منزل شما شود. ولی در قفل های دیجیتال در صورت گم کردن کارت خود شما می توانید به راحتی کارت مفقود شده را از کار بیندازید.

 

قفل دیجیتال

 

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما درتماس باشید:

تلفن تماس:02144176403

تلفن شبانه روزی:09380213003

تلگرام:https://telegram.me/ariansafe

اینستا گرام:https://www.instagram.com/arian_safe/

 

 

 قفل دیجیتال

قفل دیجیتال سامسونگ

قفل دیجیتال گیت من       

قفل الکترونیکی آی کی       

قفل دیجیتال میلر      

قفل دیجیتال های وان   

قفل دیجیتال کلاسیک آرین سیف         

قیمت قفل الکترونیکی          

قیمت قفل دیجیتال

قفل الکترونیکی     

قفل الکترونیکی سامسونگ    

دستگیره دیجیتال

درباره آرین سیف

امروزه پیشرفت تکنولوژی و استفاده از فناوری های نوین در عرصه های مختلف زندگی بشری این شرکت را بر آن داشت تا بتواند با بهرگیری از تکنولوژی برتر روز دنیا محصولی با کیفیت مطابق با فرهنگ و سلیقه ایرانی به مردم عزیز کشورمان عرضه نماید.شرکت آرین سیف وارد کننده قفل دیجیتال سامسونگ،قفل الکترونیکی گیت من،قفل هوشمند های وان و قفل رمزی میلر از کره جنوبی می باشد.

تماس با ما

تهران - جنت آباد - خیابان والفجر - خیابان سازمان آب - ساختمان صدرا - واحد2
021-44176403
  09380213003

مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

دستگیره دیجیتال  قفل هوشمند  قفل الکترونیکی  قفل دیجیتال