قفل الکترونیکی

 

قفل الکترونیکی

قفل الکترونیکی محصولی است که به وسیله جریان الکتریکی کار می کند.

قفل های برقی با یک کنترل مونتاژ الکترونیکی که بر روی قفل نصب می شود به صورت مستقل کار کرده و منبع تغذیه خود را به وسیله باطری قلمی تامیین می کند.

قفل های الکترونیکی به یک سیستم کنترل دسترسی متصل می شوند مانند:رمز،کارت،اثر انگشت..

 

تاریخچه قفل الکترونیکی:

اولین قفل الکترونیکی در سال 1976 توسط تور سارنس اختراع شد، که از دهه 1950 برای VingCard کار کرده بود. اولین سفارش قفل الکترونیکی در سال 1979 به هتل Westin Peachtree Plaza ، آتلانتا ، ایالات متحده ارسال شد. این محصول باعث تحول قفل های الکترونیکی برای صنعت هتل داری شد.

با پیشرفت روز افزون تکنولوژی استفاده از قفل های هوشمند در مکان های متعددی مانند ادارهای دولتی و خصوصی و خانه های مسکونی مورد استفاده قرار می گیرد.

 

انواع دسترسی در قفل الکترونیکی:

دسترسی به وسیله رمز:

شاید متداول ترین شکل قفل الکترونیکی از یک صفحه کلید برای وارد کردن یک کد یا رمز عبور عددی برای تأیید اعتبار استفاده کند

سیستم شناسایی رمز همچنان یکی از محبوب ترین راه های دسترسی می باشد که معمولا در تمامی قفل های مدرن از آن استفاده می شود.

رمز قفل های الکترونیکی معمولا یک کد بین 4 تا 12 رقم می باشد.

 

قفل الکترونیکی درب

 

دسترسی به وسیله کارت:

 یکی از راه های دیگر دسترسی به قفل های الکترونیکی کارت می باشد که شخص باید کارت را بر روی دستگاه اسکن یا بکشد تا درب باز شود.

با وارد شدن تکنولوژی rfd این نوع دسترسی از قفل های الکترونیکی مدرن حذف شده و جای خود را به سیستم rfid داده اند.

 

دسترسی به وسیله اثر انگشت:

با افزایش بیومتریکها به عنوان یک وسیله شناخته شده برای شناسایی مثبت ، استفاده از آنها در سیستم های امنیتی افزایش می یابد. برخی از قفل های الکترونیکی برای تأیید اعتبار کاربران از فناوری هایی مانند اسکن اثر انگشت ، اسکن شبکیه ، اسکن عنبیه و شناسایی چاپ صوتی استفاده می کنند.

 

قفل الکترونیکی

 

 

دسترسی به وسیله RFID:

شناسایی فرکانس رادیویی (RFID) استفاده از یک شی (معمولاً به آن "برچسب RFID" گفته می شود) است که به منظور شناسایی و ردیابی با استفاده از امواج رادیویی در یک محصول ، حیوان یا شخص استفاده می شود. برخی از برچسب ها را می توان از چند متر دورتر و فراتر از خط دید خواننده خواند. این فناوری همچنین در برخی از قفل های الکترونیکی مدرن نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

 

قفل الکترونیکی

 

قفل الکترونیکی چیست:

قفل الکترونیکی ،آنها خط اول دفاع برای خانه و خانواده شما هستند ، بنابراین شما باید برای انجام کار خود روی آنها حساب کنید. اضافه کردن قفل هوشمند یکی از راه های بهبود امنیت و راحتی است ، اما بسیاری از مردم هنوز با این فناوری جدید نا آشنا هستند.

 

 

قفل الکترونیکی

 


امنیت خانه و خانواده شما به قفل هایی که کار می کنند بستگی دارد. به همین دلیل استانداردهای صنعتی برای ارزیابی دوام و کیفیت قفل درب وجود دارد. سیستم درجه بندی ANSI / BHMA (موسسه استاندارد ملی آمریکا / سازندگان سخت افزار سازندگان سازنده) رایج ترین رتبه ای است که در هنگام استفاده از قفل های الکترونیکی که برای محافظت از خانه خود به شما ارائه می دهید ، تضمین کیفیت را در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد.


نمرات ANSI / BHMA

از سیستم درجه بندی ANSI / BHMA برای ارزیابی سطح کلی عملکرد و همچنین کیفیت و دوام هر قفل استفاده می شود. قفل ها از طریق یک سری آزمایشات برای تعیین عملکرد عملیاتی ، قدرت کشش ، چرخه گشتاور کلیدی و مقاومت در برابر ضربه قرار می گیرند.

    ANSI / BHMA درجه 1: این بهترین رتبه است و بالاترین سطح امنیتی را برای قفل های مسکونی تأیید می کند.
    ANSI / BHMA درجه 2: این یک امتیاز متوسط ​​برای امنیت قفل مسکونی است.
    ANSI / BHMA درجه 3: کمترین امتیاز ، این درجه نشان می دهد که یک قفل حداقل شرایط قابل قبول را برای صدور گواهینامه ANSI / BHMA نشان می دهد.

 

به راحتی می توان فهمید که قفل الکترونیکی چگونه زندگی ما را راحتر می کنند:

 

قفل دیجیتال

 

راحتی:

با وجود قفل الکترونیکی دیگر نیاز به کلید ندارید کلید شما کد یا اثر انگشت شما می باشد و در امن ترین جا یعنی در ذهن شما می باشد و دیگر نگران گم کردن کلید های مکانیکی نخواهید بود.

سرعت و راحتی در عبور و مرور یکی از لذت بخش ترین کارها در قفل الکترونیکی می باشد.

بعد از هر بار باز و بسته شدن درب قفل به صورت اتوماتیک قفل میشود و شما دیگر نگران قفل کردن درب منزل خود نخواهید بود.

....

 

قفل الکترونیکی

 

 

امنیت:

وجود سیستم های امنیتی پیشرفته مانند سیستم ضدسرقت،سیستم ضد شوک،سنسور اعلان حریق،سیستم ضد هک،قفل ضد دیلم... باعث افزایش امنیت محل زندگی شما می شود.

 

قفل الکترونیکی

 

 

زیبایی:

رنگ های منحصر به فرد و طراحی زیبای قفل های الکترونیکی علاوه بر راحتی و امنیت با عث زیبایی و جلوه دادن به ساختمان های مدرن امروزی می شود.

 

قفل الکترونیکی

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما درتماس باشید:

 

تلفن تماس:02144176403

 

تلفن شبانه روزی:09380213003

 

تلگرام:https://telegram.me/ariansafe

 

اینستا گرام:https://www.instagram.com/arian_safe/

 

 

 قفل الکترونیکی

قفل رمزی

 

درباره آرین سیف

امروزه پیشرفت تکنولوژی و استفاده از فناوری های نوین در عرصه های مختلف زندگی بشری این شرکت را بر آن داشت تا بتواند با بهرگیری از تکنولوژی برتر روز دنیا محصولی با کیفیت مطابق با فرهنگ و سلیقه ایرانی به مردم عزیز کشورمان عرضه نماید.شرکت آرین سیف وارد کننده قفل دیجیتال سامسونگ،قفل الکترونیکی گیت من،قفل هوشمند های وان و قفل رمزی میلر از کره جنوبی می باشد.

تماس با ما

تهران - جنت آباد - خیابان والفجر - خیابان سازمان آب - ساختمان صدرا - واحد2
021-44176403
  09380213003

مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

دستگیره دیجیتال  قفل هوشمند  قفل الکترونیکی  قفل دیجیتال