قفل هوشمند

اگر بخواهید یک رویکرد هوشمندانه نسبت به امنیت داشته باشید قطع به یقین قفل هوشمند را برای درب خانه خود انتخاب می کنید.

قفل هوشمند مهمترین قسمت یک خانه واقعاً مدرن و امروزی است.

قفل هوشمند نه تنها این امکان را برای شما فراهم می آورد که به خواست خود بیایید و بروید، بلکه شما می توانید کنترل کنید که چه کسی در خانه است حتی وقتی خارج از خانه خود هستید.

بعضی از مدل های قفل هوشمند به سادگی به شما امکان می دهند از تلفن خود برای باز و بسته کردن درب استفاده کنید.

کنترل ورود و خروج سایرین را نیز می توان با استفاده از دستورات صوتی فعال یا از طریق سایر خدمات قفل هوشمند اجرا کرد.

حتی وقتی خانه خود را ترک می کنید، بعضی مدل های قفل هوشمند به شما اجازه می دهند امتیازات ویژه ای را به دوستان، اعضای خانواده یا پرستار خانگی اختصاص دهید.

در اینجا چند انتخاب وجود دارد که باید هنگام تصمیم گیری در مورد خرید قفل هوشمند، بیشتر دقت به خرج دهید.

سعی می کنم بهترین پیشنهادات و نکات تهیه قفل هوشمند متناسب با درب خانه شما را در این مقاله مطرح کنم.

قفل هوشمند 

قفل هوشمند درب آپارتمان | قفل هوشمند درب ضد سرقت | تنظیمات قفل هوشمند

یکی از اولین مواردی که باید در نظر بگیرید این است که، چقدر می توانید برای به روزرسانی قفل سنتی خود و جایگزین کردن قفل هوشمند درب آپارتمان هزینه کنید.

چرا که قفل هوشمند درب آپارتمان یا قفل هوشمند درب ضد سرقت هزینه بسیار بیشتری را نسبت به قفل سنتی که می توانید حتی در فروشگاه سخت افزار محله خود خریداری کنید، دارد.

تنظیمات قفل هوشمند ویژگی هایی مانند دستورات صوتی، فشار، اعلان های ایمیل، و زنگ هشدارها را شامل می شود و پیش بینی می کند.

برای فعال کردن هر کدام از تنظیمات قفل هوشمند معمولا هزینه جداگانه ای را باید پرداخت کرد اما در ازای این پرداخت هزینه شما میتوانید حتی با تلفن هوشمند یا رایانه شخصی خود تنظیمات قفل هوشمند را بصورت دائم یا موقت برای روز و زمان مشخص مد نظر خود تنظیم کنید.

در قفل هوشمند درب ضد سرقت تنظیم برنامه های سطح دسترسی بسیار ساده است و به شما این امکان را می دهد قفل و باز کردن قفل را با یک علامت مشخص تعیین کنید و سپس یک برنامه وب برای کنترل آن در اختیار شما قرار می دهد.

سایر ویژگی هایی که در قفل هوشمند درب آپارتمان باید به دنبال آن باشید شامل تاچ پد های بی کلید برای مواقعی که تلفن هوشمند یا کلید خود را همراه ندارید.

قفل هوشمند درب آپارتمان 

قفل هوشمند درب آپارتمان:

انتخاب بهترین قفل هوشمند درب آپارتمان به چند مورد بستگی دارد.

برای برخی افراد، زمانبندی و محدودیت کد کاربر در تنظیم قفل هوشمند درب آپارتمان مهم خواهد بود.

برای بعضی دیگر، داشتن قفل هوشمند درب آپارتمان که می تواند از نوع مقاوم بوده و جایگزین قفل های سنتی درب ها باشد، امری ضروری است.

ما بر این باور هستیم که امروزه بهترین انتخاب شما را برای قفل هوشمند درب آپارتمان می دانیم و در نمایندگی قفل هوشمند آرین سیف برای یافتن آن به شما کمک خواهیم کرد.

قفل هوشمند درب آپارتمان 

قفل هوشمند درب ضد سرقت:

زنگ خطر و هشدار ورود اجباری که ممکن است کاربر از آن ورود و خروج مطلع نباشد در قفل هوشمند درب ضد سرقت قابل کنترل و حتی پیش بینی است.

اطمینان حاصل کنید که قفل هوشمند درب ضد سرقت شما اطلاعات مربوط به عملکرد را ارائه می دهد، بنابراین می توانید ببینید چه کسی به خانه شما وارد شده یا از آن خارج شده است و چه زمانی این فعالیت انجام شده است.

بسته به تنظیمات اتوماسیون منزل شما، حتی می توانید قفل هوشمند درب ضد سرقت خود را با یک دستگاه وب کم جفت کنید، بدین ترتیب قبل از باز کردن قفل، ببینید چه کسی پشت درب است، یا اینکه یک دوربین امنیتی داخلی در هنگام باز کردن قفل هوشمند درب ضد سرقت، ضبط را آغاز کند.

حتی امکانات و ویژگی های بیشتر هم با قفل هوشمند می توانید در اختیار داشته باشید.

ققفل هوشمند درب ضد سرقت 

تنظیمات قفل هوشمند:

هنگامی که می خواهید قفل هوشمند را در خانه مدرن خود داشته باشید یکی از مواردی که باید از آن اطلاع داشته باشید تنظیمات قفل هوشمند است.

معمولا سه مولفه اصلی برای تنظیمات قفل هوشمند وجود دارد:

یک قطعه بیرونی که ممکن است دارای یک صفحه کلید باشد

قفل یک کلید یا هر دو

یک قطعه داخلی است که دارای باتری ها و مدارها و پیچ و مهره ای است که درب شما را ایمن می کند

قسمت مشکل تنظیمات قفل هوشمند این است که همه آنها را به هم وصل کند.

البته این تنظیمات قفل هوشمند ممکن است از یک مدل به مدل دیگر تغییر پیدا کند یا در بعضی مدل ها یکسان باشد.

بسیاری از تنظیمات قفل هوشمند آن طور که ممکن است به نظر برسد پیچیده نیست چون بیشتر توصیه های آن صوتی است.

اولین باری که قفل هوشمند روشن می شود، آزمایش می کند که آیا درب در سمت چپ یا رو به راست قرار دارد و مکانیزم پیچ را برای هماهنگی تنظیم می کند.

توصیه هایی را برای تنظیمات قفل هوشمند خود قبل از نصب به عنوان مثال نحوه قرار دادن باتری ها و روشن کردن تنظیمات باید در نظر داشته باشید.

البته با وجود یک درب واقعی شما تنظیمات قفل هوشمند را بهتر فرا می گیرید چرا که بدون وجود یک درب واقعی برای تست، ممکن است گزینه ای رااشتباه حدس بزنید، و نصب شما نتواند به درستی انجام شود.

اگر می خواهید این تنظیمات را به صورت صحیح انجام دهید، باید دستورالعمل فرایند تنظیم مجدد کارخانه را بررسی کنید و یا با مراجعه حضوری به show room آرین سیف نمایندگی قفل هوشمند در سر تاسر کشور همراه با تجربه چندین ساله تنظیمات قفل هوشمند را از نزدیک بازدید کنید.

در تیم بازرگانی آرین سیف صمیمانه منتظر دیدار شما هستیم.

تنظیمات قفل هوشمند 

 

برای کسب اطلاع از جدید ترین قفل های هوشمند و نحوه تنظیمتن آن ها با ما در تماس باشید:

 

تلفن تماس:02144176403

 

 

تلفن شبانه روزی:09380213003

 

 

تلگرام:https://telegram.me/ariansafe

 

 

اینستا گرام:https://www.instagram.com/arian_safe/

 

 

 

 

درباره آرین سیف

امروزه پیشرفت تکنولوژی و استفاده از فناوری های نوین در عرصه های مختلف زندگی بشری این شرکت را بر آن داشت تا بتواند با بهرگیری از تکنولوژی برتر روز دنیا محصولی با کیفیت مطابق با فرهنگ و سلیقه ایرانی به مردم عزیز کشورمان عرضه نماید.شرکت آرین سیف وارد کننده قفل دیجیتال سامسونگ،قفل الکترونیکی گیت من،قفل هوشمند های وان و قفل رمزی میلر از کره جنوبی می باشد.

تماس با ما

تهران - جنت آباد - خیابان والفجر - خیابان سازمان آب - ساختمان صدرا - واحد2
021-44176403
  09380213003

مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

دستگیره دیجیتال  قفل هوشمند  قفل الکترونیکی  قفل دیجیتال