دستگیره هوشمند

قفل دیجیتال آرین سیف

دستگیره هوشمند:

دستگیره هوشمند یک نوع از قفل دستگیره دار است انواع سبک های قفل دیجیتال از جمله پول اند پوش و دستگیره دار و بدون دستگیره و لمسی وجود دارند که دستگیره هوشمند نیز به عنوان نوعی از قفل الکترونیکی مزایای خاص خود را دارد اگر می خواهید با این نوع از قفل دیجیتال بیشتر آشنا شوید تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

 

امنیت دستگیره هوشمند:

با ظهور پدیده اتوماسیون منزل و فناوری هوشمند امروزی تغییری اساسی در نحوه تفکر درباره امنیت خانه ایجاد شده است، یک دستگیره هوشمند امنیت خانه شما را تضمین می کند چرا که امنیت دستگیره هوشمند می تواند مسئله اساسی برای دغدغه شما نسبت به تامین امنیت باشد.

از این رو دسترسی به امنیت با دستگیره هوشمند یک نوع از تغییری می باشد که شما می توانید در خانه خود ایجاد کنید شاید پیش از این رها کردن یک کلید در زیر تشک بهترین روش برای تامین نقاط دسترسی بود البته محدودیت هایی نیز داشت که ممکن است شما با آن روبرو شده باشید تفکر درباره امنیت دستگیره هوشمند مسئله شما نیز می تواند باشد.

قفل دیجیتال چیست

خرید دستگیره هوشمند:

خرید دستگیره هوشمند مسئله ای پیش روی شماست وقتی به فکر قفل دیجیتال برای درب منزل خود هستید چرا که برای خرید آن باید اطلاعات لازم را کسب کرده و سپس اقدام کنید انواع دستگیره هوشمند در گروه بازرگانی آرین سیف موجود است که پس از کسب اطلاعات می توانید برای خرید به ما مراجعه کنید.

خرید دستگیره هوشمند همچنین به دقت نظر نسبت به برندی که انتخاب می کنید نیاز دارد مثلا در گروه بازرگانی آرین سیف شما با برند سامسونگ و فیلیپس روبرو هستید که دو برند شناخته شده در دنیای دیجیتال هستند و دستگیره هوشمند خود را باید با توجه به نیازی که نسبت به خرید خود احساس می کنید انتخاب کنید.

تعمیرات قفل دیجیتال

قیمت دستگیره هوشمند:

قیمت دستگیره هوشمند کمی بالاتر نسبت به قفل سنتی می باشد و باید برای انتخاب دستگیره هوشمند ایده آل خود کمی دقت نظر داشته و سپس برای خرید آن اقدام کنید چرا که قیمت آن متفاوت بوده و نسبت به نوع برند متفاوت می باشد یک قفل دیجیتال ایده آل ممکن است کمی قیمت آن بالاتر باشد اما امکانات ویژه ای را نیز برای شما به همراه دارد.

قیمت دستگیره هوشمند با توجه به ویژگی های آن تعیین می شود یک دستگیره الکترونیکی می تواند دارای امکاناتی باشد که فوق تصور شماست و یک خانه هوشمند به آن نیاز دارد پس کمی بالاتر بودن قیمت دستگیره دیجیتالی توجیه پذیر بوده و شما نسبت به توقعی که ممکن است از آن داشته باشید از خرید خود خرسند خواهید شد.

 قفل دیجیتال

ویژگی های قفل هوشمند:

اکنون که دسترسی بسیار بیشتری به فناوری داریم ویژگی های قفل هوشمند همچنان می تواند شما را مسحور کند چرا که شاید یک دستگیره هوشمند بتواند نیاز شما را تامین کرده و کلید انعطاف پذیری برای داشتن یک زندگی مدرن باشد به طور کلی قفل های الکترونیکی لزوما فناوری جدید نیستند بلکه نیاز امروز ما می باشند.

از ویژگی های قفل هوشمند، این می باشد که شما دیگر نگران بسته شدن درب های خود نیستید در دستگیره هوشمند اگر باتری تمام شد قفل دیجیتالی آلارم داده و همچنین منبع تغذیه اضطراری را می توان نصب کرد سیستم اعلان حریق و سیستم حریم خصوصی دیگر ویژگی های قفل الکترونیکی هستند دیگر ویژگی ها بسته به مدل قفل تعریف می شود.


قفل دیجیتال آرین سیف

مزیت قفل دیجیتال:

مزیت قفل دیجیتال نسبت به قفل سنتی موضوعی است که در این قسمت می خواهیم به شرح آن بپردازیم دستگیره هوشمند نیز مزایایی دارد که به برخی از آنها اشاره کردیم شاید یکی از مهم ترین موضوعات در مورد ویژگی های قفل دیجیتال مسئله حفظ امنیت باشد که بالاتر به آن پرداختیم این ویژگی در جای خود به عنوان مهم ترین مسئله به آن نگریسته می شود.

دیگر مزیت قفل دیجیتال ویژگی هوشمند سازی خانه شما می باشد چرا که یک دستگیره هوشمند کمک به سزایی در مدرن تر کردن سبک زندگی شما داشته و می تواند یک خانه هوشمند را برای شما فراهم کند مزیت های دیگر قفل دیجیتال را می توان به خودی خود و با توجه به اینکه داشتن قفل دیجیتال در زندگی امروز یک نیاز محسوب می شود درک نمود.

 

قفل دیجیتال

 

برای کسب اطلاع از قیمت و نحوه کارکرد دستگیره های هوشمند با ما در تماس باشید:

با عضویت در کانال تلگرامی یا اینستاگرام شرکت همواره از جدیدترین محصولات ما آگاه باشید»»»»

 

تلفن تماس:02144176403

 

تلفن شبانه روزی:09380213003

 

تلگرام:https://telegram.me/ariansafe

 

اینستا گرام:https://www.instagram.com/arian_safe/

 

 

 
 

 

دستگیره دیجیتال  قفل هوشمند  قفل الکترونیکی  قفل دیجیتال

درباره آرین سیف

امروزه پیشرفت تکنولوژی و استفاده از فناوری های نوین در عرصه های مختلف زندگی بشری این شرکت را بر آن داشت تا بتواند با بهرگیری از تکنولوژی برتر روز دنیا محصولی با کیفیت مطابق با فرهنگ و سلیقه ایرانی به مردم عزیز کشورمان عرضه نماید.شرکت آرین سیف وارد کننده قفل دیجیتال سامسونگ،قفل الکترونیکی گیت من،قفل هوشمند های وان و قفل رمزی میلر از کره جنوبی می باشد.

تماس با ما

تهران - جنت آباد - خیابان والفجر - خیابان سازمان آب - ساختمان صدرا - واحد2
021-44176403
  09380213003

مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

دستگیره دیجیتال  قفل هوشمند  قفل الکترونیکی  قفل دیجیتال