خدمات پس از فروش

خدمات قفل دیجیتال

 

 

واحد خدمـات پس از فـروش شرکت آرین سیف با هدف ارائه خدمـات و کـالاهای پشتیبان در حداکثر مطلوبیت به لـحاظ کیفی و همچنین متناسب با خواست و نیاز مشتریان در جهت اطمینان خاطر و افزایش رضایت و وفاداری مشتریان پایه گذاری شده است.

 

با گسترش روز افزون استفاده از قفل های دیجیتال در منازل، ایجاد یک واحد خدمالت پس از فروش کارآمد در زمینه خدمات رسانی و تامیین اطمینان خاطر دارندگان قفل دیجیتال و همچنین حمایت و ایجاد فرهنگ استفاده از این دستگاه، یک نیاز ضروری و قطعی برای جامعه امروز می باشد.

 

شرکت آرین سیف جهت آسودگی خاطر مصرف کنندگان گرامی و به منظور ایجاد رفاه، آرامش و اطمینان بسشتر، اقدام به ارائه مجموعه کاملی از خدمات کارشناسی قبل از فروش، کارشناسی قبل از نصب، راه اندازی و آموزش و تعمیرات در دوران گارانتی و همچنین در دوران غیر گارانتی و بازرسی های ادواری نموده است.

 

خدمـات پس از فـروش شـرکت آریــن سیـف هم اکـنون از مرکـر خدمـات سراسر کشور، مستقر در تـهران عرضه می گـردد.خدمات پس از فروش این شرکت با هدف ارائه خدمات متمایز در راستای رضایت مشتریان انجام می شود.

 خدمات قفل دیجیتال

 

اهداف خدمات پس از فروش آرین سیف که به عنوان یک خدمت ویژه در راستای رضایت مشتریان انجام می شود به شرح ذیل می باشد:

1- کارشناسی قبل از فروش:

 

کارشناس قفل دیجیتال

خدمت رسانی به مشتری، جزو برنامه های اصلی کاری ما بوده و هست. بر همین اساس، تمام سعی و تلاش تیم فنی و فروش این شرکت این بوده که رضایت خاطر مشتری تامین شده و تجربه خوبی از خرید ، در ذهن مشتریان عزیز نقش بندد شرکت آرین سیف با داشتن کادری مجرب در فروش و با اطلاعات فنی از تمامی قفل های دیجیتال همواره می کشود با راهنمایی و مشاوره درست به مشتری بتواند راهنمای مناسبی برای خرید شما باشد.

 

2- کارشناسی قبل از نصب:

نصب قفل دیجیتال

قبل از نصب قفل دیجیتال، درب مورد نظر توسط نصاب های مجرب شرکت دیده میشود نکاتی مانند مدل درب، وزن درب، زبانه های قفل درب از جمله مواردی میباشند که باید قبل از نصب برسی شوند تا قفلی مناسب برای درب نصب شود و تمامی هزینه های احتمالی به مشتری گفته میشود.

3- نصب و آموزش:

خدمات قفل دیجیتال

 

نصب تمامی محصولات شرکت آرین سیف بر اساس اصول فنی-مهندسی انجام می پذیرد همچنین اسناد و دفترچه های مربوط به هر محصول در اختیار مشتری قرار خواهد گرفت.

کارت گارانتی محصولات بعد از انجام نصب به مشتری تحویل داده می شود.

4- تعمیرات در دوران گارانتی:

تعمیرات قفل دیجیتال

قفل های دیجیتال شرکت آرین سیف دارای یک سال وارانتی تعویض و ده سال خدمات پس از فروش می باشند. در دوران وارانتی هر گونه مشکلی که برای محصول پیش بیاید به غیر از شکستگی تمامی محصول تعویض می شود در دوران گارانتی در صورت خرابی محصول قطعه مورد نظر تعویض می شود.

5- تعمیرات در دوران غیر گارانتی:

خدمات قفل دیجیتال

دیدگاه شرکت آرین سیف، همواره یک دیدگاه مشتری مدارانه بوده و هست. به همین دلیل، کالاها و خدمات این فروشگاه دارای طیف وسیع و مردم پسند بوده و بطور کامل پشتیبانی می گردند. مشتری مهم ترین بخش کار ماست، به همین دلیل استفاده از اجناس با کیفیت بسیار بالا حمایت مشتری و رسیدگی به مشکلات مشتری در هر دوره ای مهم ترین وظیفه شرکت می باشد.

6- پشتوانه خدمات و تامین قطعات به مدت ده سال از تاریخ نصب:

قطعات قفل دیجیتال

شرکت آرین سیف با بیش از 11 سال فعالیت مستمر در زمینه قفل های دیجیتال ، اکنون مفتخر است تا بهترین پشتیبانی محصولات را بر اساس تجربه چندین ساله خود ، هم به صورت تلفنی و هم به صورت حضوری  ارائه نماید شرکت موظف می باشد تا قطعات جانبی محصولات وارداتی خود را به مدت 10 سال پشتیبانی کند.

7- بازرسی ادواری:

گارانتی قفل دیجیتال

نحوه استفاده از قفل دیجیتال و انجام سرویسهای مورد نیاز دستگاه عوامل بسیار مهم در طول عمر دستگاه شما است . شرکت آرین سیف به منظور همراهی با مشتریان خود در این زمینه اقدام به ارائه خدمات نظارت بر نگهداری دستگاه نموده است كه در این سیستم كارشناسان این گروه بطور سالانه از دستگاه بازدید نموده و اقدام به انجام خدمات مورد نیاز دستگاه از قبیل تعویض لوازم مصرفی و ... بصورت رایگان می نمایند .

 

گارانتی قفل دیجیتال آرین سیف

 

شما میتوانید قفل های دیجیتال شرکت آرین سیف را از خود شرکت و یا از نمایندگی های این شرکت در سراسر ایران خریداری کنید.

 

قفل های دیجیتال سامسونگ و گیت من شرکت آرین سیف دارای یک سال وارانتی تعویض و ده سال خدمات پس از فروش زیر نظر شرکت آرین سیف می باشد.

 

در هنگام خرید قفل های دیجیتال آرین سیف از نمایندگی های شرکت به آرم و لوگوی شرکت آرین سیف و کارت گارانتی شرکت توجه فرمایید.

 

 

 

انواع محصولات:

قفل دیجیتال سامسونگ      قفل دیجیتال گیت من     قفل دیجیتال آی کی

قفل دیجیتال چیست

مزایای استفاده از قفل دیجیتال؟

قفل کارتی

قفل اثر انگشتی

چشمی دیجیتال

 

- برای دریافت کاتالوگ و لیست قیمت قفل های الکترونیکی درب در کانال تلگرامی شرکت آرین سیف عضو شوید تا علاوه بر دریافت لیست قیمت محصولات هر هفته یک محصول را با قیمت ویژه خریداری کنید.

برای عضویت روی آیکون تلگرام کلیک کنید: https://telegram.me/ariansafe

 

 

 

 

قفل دیجیتال سامسونگ     قفل دیجیتال مدرن     قفل دیجیتال کلاسیک      قفل دیجیتال میلر           قفل دیجیتال-های وان

قفل دیجیتال کارتی     قفل دیجیتال اثرانگشتی      قفل دیجیتال آرین سیف    قفل الکترونیکی    قفل الکترونیکی سامسونگ

دستگیره دیجیتال  قفل کارتی   قفل الکترونیکی درب

درباره آرین سیف

امروزه پیشرفت تکنولوژی و استفاده از فناوری های نوین در عرصه های مختلف زندگی بشری این شرکت را بر آن داشت تا بتواند با بهرگیری از تکنولوژی برتر روز دنیا محصولی با کیفیت مطابق با فرهنگ و سلیقه ایرانی به مردم عزیز کشورمان عرضه نماید.شرکت آرین سیف وارد کننده قفل دیجیتال سامسونگ،قفل الکترونیکی گیت من،قفل هوشمند های وان و قفل رمزی میلر از کره جنوبی می باشد.

تماس با ما

تهران - جنت آباد - خیابان والفجر - خیابان سازمان آب - ساختمان صدرا - واحد2
021-44176403
  09380213003

مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

دستگیره دیجیتال  قفل هوشمند  قفل الکترونیکی  قفل دیجیتال